STEFANEL

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Kolekce značky Stefanel pro jaro/léto 2016 je oslavou jemné a romantické stránky ženskosti. Inspirací při vzniku této kolekce se stal viktoriánský styl, jehož prvky byly přizpůsobeny potřebám současné moderní ženy. Kolekce je poctou poezii a touze znovu začít snít.

Důraz je kladen na opravdové detaily – tkaničky, květiny, řasení nebo třeba transparentnost materiálu, které zdobí dlouhé splývavé šaty i ženské košile. Květinové a grafické vzory jsou zkombinovány s důrazem na asymetrické linie a bohémskou siluetu.

Část kolekce nazvaná „marinière“ se nese v námořnickém duchu, a proto zde můžeme naleznout charakteristické prvky – pruhy různých rozměrů a barev, vzory kotvy, plachetnice či palmy zdobící trička i kalhoty.

Pletené zboží, které tvoří zásadní část každé kolekce Stefanel, se vyznačuje pohodlnými objemy a romantickými půvaby. Proto jsou i textury a barvy zvoleny tak, aby byly jemné a s dotykem ženskosti.

MUST HAVE: háčkování – použité v detailu nebo jako celý vzor. Své zastoupení má v kolekci i denim a to jak v případě áčkových sukní, dvouřadých sak či kalhot s rozšířenými nohavicemi – „bootcut“. Různé odstíny denimu spolu korespondují a vytvářejí zajímavé kombinace.

Barevná paleta kolekce je založena na přírodních odstínech. Modely tak mají barvy másla, písku, teplé béžové, khaki nebo modré. Kolekce je okořeněna výraznějšími barvami papáji nebo tmavě červenou.

Látky a textilie jsou přírodní a v souladu s hodnotami Stefanel. Klíčovou roli hraje bavlněná krajka, mušelín, len a některé nové příze.
Doplňky jsou charakteristické namixováním různých materiálů – sandály jsou např. zdobeny lankem, tašky s výšivkami a třásněmi jsou vyrobeny z denimu, semiše nebo kůže.

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :