KAREN MILLEN

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

O ZNAČCE KAREN MILLEN

Módní značka původem z Velké Británie je známá po celém světě pro tvorbu krásně vytvořené módy pro sebevědomé ženy, které znají svůj vlastní styl. Skutečně mezinárodní značka disponuje obchody ve více než 65 zemích světa, napříč 6 kontinenty, včetně vlajkových obchodů v londýnské Regent Street a newyorské Páté Avenue. 

Každý kousek kolekce byl individuálně navržen, ručně vytvořen a zdokonalen návrháři v rámci ateliéru, tak aby se pod každý model mohla podepsat kvalita a pozornosti k detailu.  Od couture inspirovaných technik až po luxusní textilní dědictví, má každý KM oděv příběh, který může vyprávět. Portfolio kolekce KM zahrnuje dokonale padnoucí, moderní a investiční kousky, které prezentují pozvednutý přístup k módě. 

BETH BUTTERWICK – VÝKONNÁ ŘEDITELKA SPOLEČNOSTI UVÁDÍ

Kolekce SS18 je odvážná, silná a vícerozměrná, stejně tak, jako naše zákaznice. Hektická doba a neustále se měnící rovnováha pracovního života znamenají, že se potřebujeme cítit sebevědomě, „dát se dohromady“ a připravit se na jakoukoliv situaci. To, co nás odlišuje od ostatních luxusních značek je náš ateliérový éthos. Máme vlastní ateliér, který nám umožňuje zachovávat kvalitu a pozornost k detailu, pro kterou je KM tak dobře známá. Toto není móda na jedno použití - toto je nadčasová móda – kvalitní móda – móda, která obstojí v testu času. 
Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :