KAREN MILLEN

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

601 330 931

601 330 931

O ZNAČCE KAREN MILLEN
V londýnské čtvrti Shoreditch, která je centrem street artu britské metropole a přitahuje umělce z celého světa, sídlí módní ateliér Karen Millen. V něm se rodí všechny kolekce od prvního náčrtu šatů do jejich posledního detailu.  A právě ateliérový étos a techniky inspirované couture jsou tím, co nás odlišuje od ostatních luxusních značek. 
Stejnou péči jako padnoucímu střihu věnují naši designéři i výběru kvalitních, řemeslně zpracovaných látek. Pro Karen Millen je typická strečová látka, kterou si již více než 15 let necháváme vyrábět v rodinné dílně u jezera Como v Itálii. Z Itálie je dovážena i naše ikonická kůže, kde je i barvena, tvarována a dalšími technikami zdokonalována. Kvalitní krajky nakupujeme od francouzské firmy založené v roce 1840, od níž je nakupují i přední světové značky a královské rodiny. 
Móda této značky se prodává v 65 zemích světa včetně Česka, vlajkových obchodů v londýnské Regent Street a newyorské Páté Avenue. Karen Millen si získala přízeň svých zákaznic hlavně díky kvalitě, padnoucímu ženskému střihu, nadčasovosti a nezaměnitelnému stylu. 

JARNÍ KOLEKCE 2019

Jarní kolekce přináší uvolněné siluety, lehké látky a nový pocit jemnosti, který dodávají přírodní materiály v hlavní roli s bavlnou.  Jednotlivé kousky šatníku jsou univerzální a snadno nositelné, tak aby jednoduše pozvedly každodenní styling.
Kombinace květin a geometrických tvarů, potisk kostky, vzor hada a zebry jsou těmi nejdůležitějšími printy, které utvářejí jarní kolekci. Výšivky dodávají na ženskosti jinak sportovním outfitům, a dokonale střižené modely v béžových tónech představují elegantní ztvárnění pracovního šatníku. Pruhy se objevují na splývavých šatech, saténových kalhotách se širokými nohavicemi, a také na ikonických košilích.

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title