Gentleport

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Gentleport je tu pro všechny muže, kteří si zamilovali precizní zpracování, eleganci a tradiční řemeslné dovednosti. Nabízíme totiž výrobky především od rodinných firem, ve kterých se řemeslo přenáší z generace na generaci a my vám proto můžeme nabídnout kvalitu, prověřenou mnoha desetiletími spokojených gentlemanů před vámi.

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži do našeho kamenného obchodu v Pánské pasáži v ulici Na Příkopě 23 v Praze, která je již od 15. století tradiční zónou gentlemanů a místem, kde se muž cítí jako v bavlnce a kde se dočká toho nejlepšího servisu a těch nejkvalitnějších služeb.
 
S radostí a péčí se o vás postaráme od hlavy až k patě a poradíme vám s výběrem pánských doplňků, jako jsou kravaty, manžetové knoflíčky nebo pásky, nabídneme bohatý výběr koženého zboží, v neposlední řadě poradíme ohledně kosmetiky na vousy, tělo i vlasy. Muži, kteří propadli klasickému mokrému holení, u nás najdou radu i bohatý výběr holicího náčiní. V našem sortimentu najdete kvalitní rámovou koženou obuv F. L. Popper včetně nejlepší péče o boty Saphir Medaille d' O a košile šité na míru z těch nejlepších látek.

Věříme, že řemeslo stále žije a vztah se zákazníkem je nesmírně důležitý, proto jednáme otevřeně a v našem kamenném obchodě najdete stejné ceny, jako na e-shopu.
Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

* Uvedené nabídky jsou pouze orientační a podléhají obchodním podmínkám Speciální podmínky