CALVIN KLEIN UNDERWEAR

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

601 378 312

601 378 312

Praktické informace

Calvin Klein americký módní návrhář, známý jako minimalista se smyslem pro detail založil roku 1968 společnost Calvin Klein, která se specializovala na džínové oděvy. V roce 1982 představil kolekci spodního prádla, které je nejprodávanějším na světě. Calvin Klein je světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokující a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti.

V kolekci jaro/léto 2016 vůbec poprvé každá z linií značky Calvin Klein - Calvin Klein Collection, Calvin Klein Platinum, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans a Calvin Klein underwear jsou prezentovány v kampani společně a představují provokativní směs talentů.

Avantgardní fotograf a filmař Tyrone Lebon je tvůrcem jarní kolekce 2016 Calvin Klein. Reklamní kampaň představuje rozmanité obsazení od světových superhvězd, herců, rapperů, umělců a modelů až po streetové talenty. Patří sem megastar jako Justin Bieber, modelka a mediální hvězda Kendall Jenner, hip hopová star Kendrick Lamar, britská zpěvačka, skladatelka, producentka a tanečnice FKA twigs, hip hopový zpěvák Fetty Wap, dánská herečka Klara Kristin, hip hopový zpěvák Joey Bada$$, australská modelka, herečka a zpěvačka Abbey Lee Kershaw, britská modelka a aktivistka Adwoa Aboah, holandská modelka a umělkyně Saskia de Brauw, zpěvačka Destiny Frasqueri a korejský model a nadcházející hudební umělec Sung Jin Park a další.

" I _______ in #mycalvins" je zahrnuto jako text na reklamních vizuálech a obsahuje pokaždé jiné sloveso. Má vyjadřovat jak každý žije svůj život v Calvin oblečení. Tato kampaň reprezentuje jak se kultura vyvíjí velice rychle. Máme zde pohromadě pestrou směs provokatérů v unikátním kolektivu. Millennials nebo-li internetová generace odmítá značky pokud jde o jejich vlastní identitu, chtějí produkty, které jsou personalizované a individuální, čehož dosahujeme tím, že se Calvin Klein vyvíjí a etabluje jako životní styl.

Kampaň je opět doprovázena hashtagem #mycalvins

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title