BELTISSIMO

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Nejlepší česko-slovenský multibrand s prémiovou obuví a doplňky Beltissimo zásadně mění design svých butiků, kterým jejich novou a moderní podobu vtiskla světoznámá architektka Eva Jiřičná.

Kromě nového designu nabízí Beltissimo také nové značky. Do portfolia osvědčených a oblíbených značek jako Longchamp, Armani Jeans, Porsche Design, Doucal's, Lauren Ralph Lauren nebo vlastní řady Beltissimo přibyly světově známé brandy Chiara Ferragni, Love Moschino, Fabi, Moreschi, Koil, Pollini nebo např. Trussardi.

Portfolio značek se navíc neustále doplňuje a kolekce se mění 4x do roka, takže při každé návštěvě vždy objevíte něco nového! Významnou změnou v nabídce tohoto multibrandu je také velké rozšíření pánské kolekce obuvi a tašek pro volný čas i business od světoznámých jmen Moreschi, Fratelli Rossetti, HUGO Hugo Boss nebo Fabi.

Beltissimo nabízí obuv a doplňky pro ženy i muže v kategoriích od cenově dostupných vysoce módních produktů až po high luxus od prémiových výrobců, kam patří značky celosvětově vyhledávané nejen celebritami. Naprostá většina značek tohoto multibrandu má výrobu situovanou v Itálii a v rámci ČR je v Beltissimu zastoupena exkluzivně.

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :