ENGLISH FOR FREE, BEJBY

Centrum Chodov vám přináší ve spolupráci se vzdělávacím a jazykovým centrem Berlitz Praha unikátní výuku angličtiny pro děti s rodilým mluvčím zdarma.


Díky používání jen cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora malí studenti dokáží velmi rychle a dobře pochopit význam daného slova nebo věty.

Všechny výukové materiály, speciálně vyvinuté pro danou věkovou skupinu a certifikované výukovým centrem Berlitz, jsou součástí kurzu.

Pro děti členů věrnostního programu se stačí jen dopředu přihlásit a přijít na lekci včas.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat na webových stránkách centra Chodov (odkaz věrnostní karta červeně nahoře v menu) nebo stažením aplikace (iOS, Android odkazy v zápatí).
S věrnostním programem získáte mnoho dalších výhod, slev a nabídek.

Prosíme o respektování věkových skupin při přihlášení dítěte. Výuka je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu, tak aby se dítě efektivně učilo a výuka pro něj nebyla náročná nebo příliš snadná. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě než je odpovídající věková skupina k výuce nepřijmout z důvodu zachování kvality výuky metodou Berlitz. Pro přihlášení prosím pošlete e-mail obsahující vaše jméno, příjmení, číslo věrnostní karty, jméno a věk dítěte na e-mailovou adresu anglictina@centrumchodov.cz.

Přihlášky se uzavírají vždy ve úterý v 17:00. Vyčkejte, prosím, na potvrzovací e-mail.


Každou středu
4–6 let  / 14–14:45 hod.
7–9 let  / 15–15:45 hod.
10–12 let  / 16–16:45 hod.

Vstup zdarma / Family zóna u Grand Kitchen / 2. patro
Registrace na anglictina@centrumchodov.cz

Další události