20% sleva na všechny produkty AMINOSTAR!

20% sleva na všechny produkty AMINOSTAR!
Po celý měsíc prosinec, a to od 1.12. do 31.12. 2018 jsme si pro Vás připravili speciální akci na produkty značky AMINOSTAR. Do portfolia produktů patří zejména proteiny, gainery, aminokyseliny, kreatiny, anabolizéry, stimulanty, proteinové tyčinky i spalovače a vitamíny. Na všechny produkty AMINOSTAR máte v prosinci 20% slevu.

AMINOSTAR je česká tradiční prověřená značka sportovní výživy pro silové sporty. Pomáhá všem, kteří touží dosáhnout větší síly a svalové hmoty, zlepšit výkonnost a fyzickou kondici, nebo jen podpořit své tréninkové úsilí.
 

Skvělý tip: 2+1 ZDARMA na značku VITALAND!
Nakup výhodně produkty VITALAND v akci 2+1 ZDARMA. Kup 3 produkty a zaplať pouze 2. Třetí nejlevnější od nás získáš ZDARMA.
Akce platná po celý měsíc prosinec, a to od 1. 12. do 31. 12. 2018 pouze pro členy klubu VITALAND. 

 Získej dárek k nákupu!
VITALAND nadílka je tu. Pro všechny zákazníky, kteří nakoupí v prosinci nad částku 999 Kč máme jako dárek italský sprchový gel Doccia, pro ty z Vás, kteří nakoupí nad částku 1899 Kč máme jako dárek italské Panettone nebo Pandoro.
Získej dárek ve VITALAND za tvůj nákup. Vy nakupujete, my nadělujeme. Dárky jsou určeny pouze pro členy klubu VITALAND. Chceš být členem? Zaregistruj se na kterékoliv prodejně VITALAND. 
 
Zobrazit více Zobrazit méně