Dubnová akce ve VITALAND: KUP VÍC, ZAPLAŤ MÍŇ!

Nákupy se slevou až 500 Kč. Takovou sportovní akci si pro Vás připravila prodejna VITALAND po celý duben, a to od 1. do 30. dubna 2019. Čím více nakoupíte, tím větší slevu od nás dostanete. A to se při velkém nákupu už opravdu vyplatí!
Připravili jsme pro Vás 3 úrovně slev:
Při nákupu nad 600 Kč – sleva 100 Kč z nákupu
Při nákupu nad 1200 Kč – sleva 250 Kč z nákupu
Při nákupu nad 2000 Kč – sleva 500 Kč z nákupu
Sleva platí při nákupu sportovních značek AMINOSTAR, AMIX, VITALAND, XPOWER A FATZERO. Akci nelze kombinovat s dalšími slevami a nelze ji využít na nákup dárkových poukázek VITALAND.

Ochutnávka ve VITALAND prodejně: AMIX Mr. Popper's Protein Crisp Bread Poppies
V dubnu pro vás VITALAND prodejna připravila ochutnávku extrudovaných křehkých plátků značky AMIX. Ochutnávka platí v prodejně VITALAND po celý měsíc duben, a to od 1. 4. do 30. 4. 2019. V tomto období navíc můžete využít dalších měsíčních slev na sportovní výživu a doplňky stravy.
AMIX Mr. Popper ´s Protein Crisp Bread Poppies je extrudovaný křehký plátek různých příchutí. Je vyroben pouze z kvalitních surovin, díky kterým se může pyšnit svými vlastnostmi jako je nízký obsah tuku, nízký obsah cukru a je dokonalým zdrojem bílkovin a vlákniny.

VITALAND akce: spalovače, sušené maso a gely ve slevě!
Sportovní akce na vybrané produkty sportovní výživy. Takové výhodné nabídky můžete využít během dubna ve VITALAND prodejně.
V aktuální nabídce našich dodavatelů naleznete WEIDER Gold Whey za cenu 1 499 Kč nebo nejlepší spalovač na trhu ALL STARS LIPODEX za 1 199 Kč.
V akci zakoupíte také spalovač TurboFATkiller od Wellness Food a dva druhy sušeného masa od Jack Link´s a Bitters. 
Za speciální cenu 60 Kč zakoupíte tyčinky ALL STARS Clean Bar, které mají vynikající výživové hodnoty. Máte-li rádi těstoviny, využijte akci na Bitters SHIRATAKI za 59 Kč.
Podrobnosti o aktuálních akcích naleznete přímo ve VITALAND prodejně nebo na webových stránkách www.vitaland.cz.
 
Title