25. května 2019 Centrální park Jižního Města

V sobotu 25. května od 10:00 proběhne na ploše Centrálního parku jarní verze oblíbené pohybové soutěže pro rodiny s dětmi. Na podzim si akci užilo 228 rodin a celkem 746 účastníků. Děti a rodiče opět poměří síly v 32 soutěžních i nesoutěžních disciplínách s možností vyhrát hodnotné ceny. I tentokrát zde vyrostou známá stanoviště a nově se můžete těšit na spoustu netradičních aktivit jako například na farmářskou stezku s bludištěm ze slámy, vodní aktivity nebo si můžete nesoutěžně vyrobit vlastní müsli tyčinku. Náročnost aktivit je přizpůsobena malým dětem od tří let, ale nesoutěžně vítáme i mladší. 

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na fyzioporadnu s tejpováním zdarma, fotokoutek, skákací hrad a další zábavná stanoviště. Nově bude k hodnocení využívána mobilní aplikace, díky níž budou ihned po ukončení závodu známa jména nejzdatnějších týmů. Sportovní den, včetně doprovodných aktivit je zcela zdarma.

Upozornění: Odměny získají pouze rodinné týmy, které se předem registrují na konkrétní startovací čas. Registrace na místě budou nově pouze nesoutěžní.

Registrace předem nutná do 23. 5. na: www.FYZIOklinika.cz/rodinnavyzva