Nová kolekce

LETTERS
Nechte se unést do světa magických písmen, která v sobě skrývají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník z naší kolekce LETTERS s přívěskem, ve kterém se skrývá nějaká vaše výjimečná vlastnost, slovo nebo třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

BUĎTE ORIGINÁLNÍ A NOSTE NA KRKU PÍSMENKA
V dnešní době se trendy mění každou chvilku. S nadčasovým šperkem ALOve ale rozhodně nešlápnete vedle. Jemný, však velmi pevný řetízek z bílého, žlutého nebo růžového zlata s dominantním písmenkem dle vašeho výběru vám bude při každém pohledu na luxusní klenot připomínat to, co za určitým iniciálem stojí.
 

LUCKY NUMBERS – ŠŤASTNÁ ČÍSLA
Přitáhněte si do svého života štěstí s kolekcí LUCKY NUMBERS. Čísla se objevují v životech každého z nás. Jen některá však pro nás mají výjimečný význam.
MAGICKÉ DATUM 
NEBO VAŠE ŠTASTNÉ ČÍSLO?
Objevte magický svět čísel náramků a náhrdelníků ALOve s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominují čísla dle vašeho výběru zdobená decentním briliantem. Sám velký otec čísel Pythagoras zkoumal speciální vibrující energii čísel, která se každého z nás osobně dotýká a má na něj určitý vliv. Darujte sami sobě nebo své blízké osobě šperk s oblíbeným číslem, které jim do života přinese to pravé štěstí. Na jemný řetízek můžete zachytit i své osudové datum, které budete mít vždy u sebe a nikdy na něj nezapomenete. Datum svatby, narozenin, narození dítěte a další výjimečná čísla by měla být neustále na očích.

 

Obrázky

Title