Elite Model Look No.1 Model search

Elite Model Look 2019: Přijď 14. dubna na casting a staň se hvězdou modelingu!

Pokud tajně sníte o kariéře úspěšné modelky nebo modela, už nemusíte. Nechte stud stranou a přijďte se 14. dubna ukázat do Centra Chodov zástupcům světoznámé soutěže Elite Model Look!

Soutěž je určena slečnám ve věku 13–21 let s výškou nad 170 cm a chlapcům ve věku 15–23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, světová vítězka Elite Model Look 2006, která bude provázet všemi castingy. Ty se budou konat ve dnech od 1. do 15. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Účastníci u nás na castingu, který se odehraje 14. dubna, absolvují vstupní pohovor a dostanou dárky od partnerů akce. Marie Sýkorová, která loni jako jediná Češka dokráčela až mezi 15 nejlepších z celého světa, začala loni svou cestu také v Praze, a to v Centru Černý Most, kde se letos casting koná i za účasti populární skupiny Lake Malawi už 2. dubna. Do loňského finále se dostal také Čech Martin Burian. Možná se právě vy vydáte v jejich stopách!

V rámci castingů bude probíhat například losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a dalších značek od experta na krásu e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.cz. Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, které se bude konat v červnu. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 36. ročník světového finále Elite Model Look.

Odborníci od Schwarzkopf na castinzích mj. poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost. Modelky agentury Elite Model Management Prague předvedou nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2019 – Schwarzkopf Looks a zvěční je fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf. Organizátorem soutěže v ČR je agentura Elite Prague. Generálním partnerem soutěže je Schwarzkopf a mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, magazín ELLE, JCDecaux a FashionTV Czech&Slovak.

O soutěži Elite Model Look:
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů. Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014) či Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016). 

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 730 000 EUR. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.