KAREN MILLEN

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

O ZNAČCE KAREN MILLEN
V londýnské čtvrti Shoreditch, která je centrem street artu britské metropole a přitahuje umělce z celého světa, sídlí módní ateliér Karen Millen. V něm se rodí všechny kolekce od prvního náčrtu šatů do jejich posledního detailu.  A právě ateliérový étos a techniky inspirované couture jsou tím, co nás odlišuje od ostatních luxusních značek. 
Stejnou péči jako padnoucímu střihu věnují naši designéři i výběru kvalitních, řemeslně zpracovaných látek. Pro Karen Millen je typická strečová látka, kterou si již více než 15 let necháváme vyrábět v rodinné dílně u jezera Como v Itálii. Z Itálie je dovážena i naše ikonická kůže, kde je i barvena, tvarována a dalšími technikami zdokonalována. Kvalitní krajky nakupujeme od francouzské firmy založené v roce 1840, od níž je nakupují i přední světové značky a královské rodiny. 
Móda této značky se prodává v 65 zemích světa včetně Česka, vlajkových obchodů v londýnské Regent Street a newyorské Páté Avenue. Karen Millen si získala přízeň svých zákaznic hlavně díky kvalitě, padnoucímu ženskému střihu, nadčasovosti a nezaměnitelnému stylu. 

PODZIMNÍ KOLEKCE 2018
Tento podzim bude zaručeně vašim nejstylovějším módním obdobím vůbec. Karen Millen uvedla kolekci The Autumn 8, zahrnující 8 klíčových kousků, které se stanou základními pilíři vašeho šatníku. Vedení se ujímá kůže v podobě věčné biker bundy nebo velmi ženské sukně. Leopardí potisk na kabátcích a šatech vám dodá odvahu, zatímco kostka Prince z Walesu představí klasiku s moderním nádechem. Hlavním účelem šatů bude upoutat pozornost k pasu a zdůraznit ženské křivky. Tuto sezonu se na svůj šatník můžete jednoduše spolehnout. 

 
Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :