CENTRUM CHODOV

Nejvíce obchodů pod jednou střechou
Po rozšíření a rekonstrukci, která trvala dva a půl roku, bylo Centrum Chodov otevřeno v říjnu 2017 a se s plochou 102 266m2, více než 300 obchodními jednotkami a parkovištěm čítajícím 3 433 parkovacích míst řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. Společně s dalšími pražskými nákupními centry Centrum Černý Most a Metropole Zličín patří do portfolia nákupních destinací společnosti Unibail-Rodamco-Westfield. 

Největší a nejmodernější kino v České republice
Cinema City se v Centru Chodov rozkládá na ploše 5 783 m2 a se svými 18 sály využívajícími nejnovější digitální technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem, je největším a nejmodernějším megaplexem v České republice. Filmy v něm může současně sledovat více než 2 600 diváků.

Nejpestřejší výběr módních značek na jednom místě 
Centrum Chodov návštěvníkům nabízí nadstandardně pestré portfolio obchodů, kaváren a restaurací, sportovní centrum, dětský koutek a další zóny pro trávení volného času. V centru nechybí tradiční a oblíbené prodejny jako Marks & Spencer, C&A, H&M, Cropp či Zara. Díky obchodům NYX, Estée Lauder, Kiehl‘s a dalším však nabízí také bezkonkurenční nabídku v segmentu krásy. 
Centrum Chodov se pravidelně stává vyhledávanou destinací pro vstup nových značek na český trh. Může tak nabídnout jediné obchody Zara Home, Oysho či Thomas Sabov České republice.

The Designer Gallery – nový rozměr nakupování
Módní destinace The Designer Gallery podtrhuje význam centra v oblasti módy. Vznikla s cílem posunout zážitek z nakupování na novou úroveň a uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Své místo zde mají zejména prémiové značky jako Luisa Spagnoli, MAX&Co., COS, French Connection, Armani Exchange či Michael Kors, ale také Czech Labels & Friends – největší prostor s lokální módou a designem v Čechách a na Slovensku! 

Grand Kitchen – jedinečný koncept občerstvení 
Gastronomická zóna nesoucí název Grand Kitchen posouvá kulturu stravování v obchodním centru na úplně novou úroveň. Centrum Chodov se tak stalo rájem gurmánů, který přináší kvalitní mix značek několika světových kuchyní.

Centrum Chodov myslí na přírodu a vytváří lepší místa pro život 
Centrum také klade důraz na trvalou udržitelnost. To dokládá jeho architektonické řešení, kde se snoubí jedinečný interiérový i exteriérový design s maximálními požadavky na udržitelný rozvoj. Během modernizace získalo centrum celosvětovou prestižní certifikaci „zelených budov“ BREEAM. Váhu, kterou skupina přikládá společenské odpovědnosti, dokazuje také strategie Better Places 2030, v jejímž rámci se provozovatel centra zavazuje ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit a zaměstnanosti mladých lidí i kolektivní spolupráci a ohledu na životní prostředí.

_________________________________________

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield 

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy, ze 7 % kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických. Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků.

Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur.

V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě.

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.

Pro více informací navštivte www.urw.com