LEE COOPER
251 011 086
9.00 - 21.00
Patro 0

Podívejte se také :

Dámská móda
Pánská móda

LEE COOPER

Lee Cooper Podzim Zima 2014

Punkové a řemeslné vlivy v kolekci Lee Cooper Podzim Zima 2014

Punkový styl a legendární styl obyvatel East Endu, který ve 30. letech minulého století změnil pohled na umělce své doby, určují kolekci Lee Cooper podzim - zima 2014, která ve svých výrobcích dýchá odvážným a nekonformním britským duchem. Kolekce zahrnuje výrobky z inovativních materiálů, které poskytují pohodlný pohyb a výrobky vyrobené z klasických látek, které tolik milují zákazníci značky Lee Cooper.

KOLEKCE PRO ŽENY

Klíčovými detaily kolekce pro ženy jsou potisky, kovové knoflíky nebo knoflíky ve tvaru srdce, výztuhy látek a kontrastní pásky, vyšívané logo značky, podšívky s pestrými potisky a potiskem značky uvnitř kapes. Státní vlajka Velké Británie, slavná Union Jack, se stala vysoce populární a žádanou u zákazníků a proto jsou jejím potiskem ozdobeny zadní kapsy džínů Alexi.

Barevná paleta kolekce pro ženy obsahuje barvy jako je modrá, bílá, černá, žlutohnědá a červená, ale také mnoho odstínů šedé a tmavě modré, béžovou, fialovou nebo růžovou, ovšem nikoli běžným, ale rafinovaným a tajemným způsobem.

Džínové oblečení, kategorie definující kolekci Lee Cooper podzim - zima 2014, obsahuje, kromě klasických džínů Saunders, Alex Pearl, Christy, Blanche, Ferne a Edith, bundu pod názvem Eva, jejíž barva, střih a unikátní pigment z ní činí maximálně vhodný kousek pro chladný zimní vzhled. Také materiály použité u všech modelů jsou odlišné, jako u modelu Saunders, který je vyroben z vysoce elastické tkaniny, která podtrhuje smyslné křivky těla a nijak neomezuje jeho pohyb.

Co se týká barvy rifloviny, zákazníci si mohou vybrat mezi velmi jemnými modrými odstíny s modrým vyšisováním nebo velmi tmavou barvu. Nová tkanina zvaná „pletená riflovina“ byla použita také, vypadá jako tkaná látka, ale je stejně pohodlná jako trikotová látka.

KOLEKCE PRO MUŽE

Klíčovými detaily kolekce pro muže je řada vyšívání na různých místech, převrácené manžety, pletenina, lemy s kontrastním prošíváním, kovové symboly, knoflíky, kontrastní nášivky na různých podkladech. Logo značky má své místo, je vyšito nebo umístěno na různých místech všech výrobků.

Paleta barev pánské kolekce vychází z modré, bílé, černé, khaki a červené barvy, ale zahrnuje také mnoho odstínů šedé, modré, zelené, fialové nebo tmavě červené. Barvy nejsou jasné, ale rozptýlené, dokonale tak ladící s ročním obdobím.

Džínová kolekce má mnoho riflí, které jsou v různých barvách a různých střihů: Aiden, Norris, Harry, Dexter, Arthur, Milton a Davis. Doplňkem sezóny je bunda Ried, jejíž klasický střih ladí s každým kusem našeho oblečení. Slavné rifle Lee Cooper mají inovativní detaily: nové samostatné kapsy a speciální steh na nich, slavné logo, které je vpředu i vzadu na kapsách, zpevňující steh po bocích, vyšisovaná místa s jasnějšími linkami a dle nejnovějšího trendu chráněná výztužnými záplatami umístěnými zevnitř. Byla použita i „pletená riflovina“ u modelu Aiden.