LEE COOPER
251 011 086
9.00 - 21.00
Patro 0
 

Podívejte se také:

Dámská móda
Pánská móda

LEE COOPER

SPRING – SUMMER 2014 LEE COOPER


Britské tradice oživily Lee Cooper kolekci SPRING SUMMER 2014
Lee Cooper, originální Londýnská jeansová značka, přinesla na svět letní kolekci v nádechu Britské tradice. Zaměřuje se na každou linii této kolekce, jak na stranu pracovní tak uměleckou, která byla založena v této části Evropy.
Symbol těchto linii, nebyl založen pouze na fyzických, ale také na intelektuálních aktivitách. Lee Cooper přichází s kolekcí, která získala esenci v jeans, ale také důležitost módy pro náš životní styl.
Linie kolekce Lee Cooper SPRING SUMMER 2014 je o silných lidech, trpělivích ve své práci, kteří chtějí v práci dosáhnout něčeho důležitého. Mezi ně patří umělci, řemeslníci a veselí obchodníci, které můžete najít v tipických Britských marketech, konajících se během letních měsíců v malých nebo velkých městech Anglie. Obsahují relaxační outfity, lehce-padnoucí siluety, hravé potisky a barvy, s porozuměním a nádechem minulosti
Inspirace k této kolekci přichází z tradičního Britského karnevalu, který se koná během
léta v celé Anglii. Styl dámského oblečení na těchto karnevalech je stanovený padnoucím
oblečením a hravýmy potisky. Znaky a image jsou převzaté z erbů a vložené do ručně
vytvořených kusů prodávaných na karnevale, tyto znaky můžete vidět na oblečení ve velice úspešné směsy: potisky z plakatů vesnických slavnosti mixovány s nápisy na stánkách, nebo místními pořekadly.
Kouzlo venkovských plakatů je také inspirační bod a dotek ručně dělané práce - dodává
oblečení pohádkový vzhled.
Jdeme z karnevalu do slunečného dne stráveného na pláži, mezi zářivými barvami a
námořnickým prostředím. Neobyčejou krajinu Britského pobřeží zachycují nadměrné fotografie natištěné na tričkách a dalším oblečení. Pobřeží také inspirovalo místní malíře, kteří graficky ztvárnili pobřeží ve svých kresbách a cukrové sladkosti inspirované hrami a mládím.
Materialy použité v celé kolekci Lee Cooper SS14 jsou lehké, jemné a barvené. Kouzlo barev pochází z hravých potisků, mixovaných typů textilií a ručně vytvořených akcentů jako netipicky vyšité knoflíkové dirky a ručně šité stehy.

Dámská kolekce
Kreativní umělci s díly, které mají zřetelné bohémské cítění jsou startovací bod této kolekce.
Paleta květinových potisků, jako známé Britské růže, zasazené do starých keramických nádob, které můžete najít na letní párty v Britských zahradách. Také grafické potisky na tričkách nabízí znaky slavnosti a celopotisk dodává této sortě zboží vzhled unisexu, ale samozřejmě zvírazní dámské křivky. Nesmíme zapomenout zmínit jeansové bundy a košile, které jsou vyrobené z odlehčené jeansoviny.

Pánská kolekce
V kolekci Lee Cooper Spring Summer 2014 má vliv silný mužský vzhled inspirovaný silnými kováři a upravenými obchodníky, zatím co paleta barev vyzdvihává nejdůležitější momenty 100 leté historie Lee Cooperu. Britská khaki odkazuje na kořeny pracovních oděvů Lee Cooper, zatím co Brown Sugar odkazuje na kapelu The Rolling Stones a jejich fanoušky, kteří nosí značku Lee Cooper. Klíčový vzhled na kolekci jsou odlehčené bundy bez límců s krátkými rukávy které se nosí k pruhovaným tričkům a s lehce sepranými jeansy. Tento outfit je ve vycházkovém stylu a vystihuje design této sezóny.

Jeansová kolekce
Kolekce Lee Cooper klade důraz na detail což je možné vidět na zlatých a bronzových růžích, které budou na smaltových knoflíkách, čož dodává jeansům klíčový starožitný nádech. Logo Lee Cooper v pánském denimu ve tvaru diamantu je výrazný detail. Výraznost této kolekce ji činí jedinečnou a staví ji na speciání stanovenou pozici mezi světové jeansové značky.
V kolekci Lee Cooper SS14 můžeme najít legendární modely a zároveň uplně nové modely s moderními střihy. Tři nové dámské modely, Ella, Lindsay a Edith, a jeden pánský model Rupert jsou novinkou této kolekce. Dámský model Avril a pánský model Dexter mají nový design kapes. Nový faktor je originální pletený opasek zářivě červená páska připevněná na zadních kapsách, červený diamant na přední kapse a červený znak na kapsičkách na drobné.