LEE COOPER
251 011 086
9.00 - 21.00
Patro 0

Podívejte se také :

Dámská móda
Pánská móda

Lee Cooper jaro-léto 2015


"Modrá se vrací" neboli modrá převaha v kolekci Lee Cooper jaro-léto 2015

Kolekce Lee Cooper jaro-léto 2015 zplnomocňuje pod názvem „Modrá se vrací” všestrannéodstíny modré, které jsou této britské značce tak dobře známé, a nenuceně je přidává do všech svých kusů dámského a pánského oblečení. Kusy kolekce, které mají kosmopolitní nádech a jsou velmi svěží, s úspěchem znovu interpretují klasické linie značky Lee Cooper a stávají se pro tuto sezónu nepostradatelné.

DÁMSKÁ KOLEKCE
Kolekce obsahuje různé šaty a krátké sukně z džínoviny nebo podobně vypadajících
materiálů, které ztělesňují tuto známou látku, jež nikdy nevyjde z módy, ale také džíny se zvýšeným pasem, krátké džínové bundy, jednoduchá bílá trička nebo košile s grafickým potiskem.


Klíčovými detaily kolekce jsou knoflíky, zipy a kovové visačky, dámská krajka všitá do límečku košile, vyšívané visačky, zpevňující stehy kolem manžet, veganské kožené záplaty použité na loktech, ozdobné stehy a pletené kusy.

Barevná paleta kolekce se zaměřuje na odstíny modré, bílé, černé, béžové, tmavě
tyrkysové, slonovinové a šedé, ale obsahuje rovněž odstíny korálové, tyrkysové, růžové, purpurové, velmi světle modré, limetkové, námořnické modři a jasně růžové.

Grafické prvky, které charakterizují jaro – letní druhy zboží jsou odlišné a zaměřují se na různě zobrazenou britskou vlajku a obchodní značku. Ta je umístěna na květovaném pozadí, kterému vévodí růže, nebo je připojená sérií motivačních citátů.

Oblast je charakteristická známými džínami, jako ella s těsným střihem a světle modrou látkou, alexi se sníženým těsným střihem a středně modrou látkou, avril s rovným střihem a tmavě modrou látkou nebo edith s volným zvýšeným střihem boyfriend a středně modrou látkou. Kategorie zahrnuje rovněž džínové kraťasy a sukně ve středně a tmavě modré.
Novými detaily jsou švy předních kapes, švy zadních kapes a potisk na kapesních taškách.

PÁNSKÁ KOLEKCE
Slavná modrá, která převládá v celé kolekci Lee Cooper jaro-léto 2015, se nachází na jejích hlavních kusech pánského oblečení: kostkovaných a pruhovaných košilích, džínových kalhotách a bundách. Kolekce by nemohla být úplná bez jednoduché bílé košile se středovým potiskem nebo bez doplňků, jako jsou batohy nebo džínové tenisky.

Vyšívané logo, kovové knoflíky s rytinou značky Lee Cooper, stehy kapes, detaily záplat a loga přizpůsobená přání zákazníka, uzávěr PU obchodní značky a silné provazy jsou klíčovými detaily kolekce.

Bílá, červená, modrá, slonovinová, černá, šedá, tmavě tyrkysová a béžová tvoří hlavní barevnou paletu, a odstíny žluté, světle modré a tmavě vínové barvy doplňují základní barevnou linii.


Důležitou roli při definování grafických prvků umístěných na kusech oděvu má rovněž britská vlajka, která je tentokrát označená silnými symboly a vyobrazeními v tmavších barvách. Obchodní značka, jejíž napsání vám připomíná známé anglické hospody, nebyla zapomenuta.


Džínové kalhoty, symbolické pro značku Lee Cooper, oslovují širokou škálu spotřebitelů.
Mezi nejoblíbenějšími kusy oblečení je možno nalézt džíny norris se středně zvýšeným úzkým střihem a tmavě modrou barvou, harry se středně zvýšeným rovným střihem a tmavě modrou barvou, dexter se středně zvýšeným rovným střihem a středně modrou barvou nebo arthur s volným zvýšeným standardním střihem a středně modrou barvou.
Kolekci doplňují džínové kraťasy ve světle a tmavě modré.
Novými detaily jsou stehy předních kapes, stehy zadních kapes, detaily na předních a zadních knoflících a potisk na kapesních taškách.