MAC
272 075 444
9.00 - 21.00
Patro 0

Podívejte se také :

Dárky
Péče o krásu

MAC

Móda a módní doplňky

M·A·C (Make-up Art Cosmetics), přední značka profesionální kosmetiky, vznikla v roce 1985 v kanadském Torontu a nyní je součástí skupiny Estee Lauder Companies, Inc.
M·A·C je značka určená lidem všech ras, pohlaví a všech věkových skupin. Projev značky M·A·C je vyjadřování prostřednictvím práce našich Make-Up artistů, je možné ho vidět a cítit v našich prodejnách a obeznámit se s ním můžete na i našich internetových stránkách www.maccosmetics.com
Dnes je značka M·A·C spojením umění, kreativních barev, profesionálního složení výrobků, nekonvenčního líčení a odborné práce.

Na naších prodejnách můžete vyzkoušet následující služby:

Služba Aplikace – 60 min líčení
Cena: 1500 KČ plně využitelné ve formě produktů
Aplikace Make-Upu, která je určená vašim individuálním potřebám. Tuto službu můžete využít jako líčení na večer, ples, maturitní večírek, poradenství v líčení podle posledních trendů, nebo pro jakoukoliv jinou příležitost. Na konci služby obdržíte také osobní Facechart s podrobným popisem líčení. Pro upřesnění svých představ si můžete přinést inspirační obrázky (není nutnosti). Na tuto slůžbu je potřeba se objednat předem telefonicky na +420 272 075 444, nebo přímo na prodejně.

Služba aplikace umělých řas - 15 minut
Cena: 320 KČ (to je cena řas)
Získejte dokonalé řasy na míru, které se budou hodit k jakémukoli nalíčení. Make-Up artist vás proved technikami jejich aplikace od výběru a stylu až k finální úpravě, která bude vyhovovat požadovanému typu líčení. Součástí jsou umělé řasy, které si odnesete s sebou. Na tuto službu není potřeba se objednat předem.

Služba PHD – 30 min líčení
Služba je poskytována zdarma
Tato služba nabízí půlhodinové líčení zdarma, kde se zaměřujeme na určitou partii podle potřeb zákazníka. Zaměříme se na určitou partii obličeje. Nejedná se o kompletní make-up. Na tuto službu je potřeba se objednat předem telefonicky na +420 272 075 444, nebo přímo na prodejně.

M.A.C Technique školení – cca 120min
Cena: 1500 KČ plně proplatitelné ve formě produktů
Toto školení se koná v rámci prodejny pro skupinu cca 8 - 10 zákazníku. V rámci školení obdržíte osobní přístup a naučíme vás jak se nalíčit, ukážeme vám naše typy a triky. Z důvodu omezeného počtu míst, je potřeba se na školení objednat předem a zaplatit vstupní poplatek, který se vám vrátí formou produktů. Informujte se o nových tématech školení přímo na prodejně nebo na +420 272 075 444.

Telefon: +420 272 075 444
Email: chodov@cs.maccosmetics.com
Web: www.maccosmetics.com