ECCO
272 075 347
9.00 - 21.00
Patro 0
 

Podívejte se také:

Obuv

ECCO

Obuv, kožená móda a doplňky

ECCO je obuvnická společnost. Jsme jedna z nejstarších společností v oboru a jedna z mála, kterým se podařilo přetrvat tak dlouho, a dokonce se i rozvinout v tomto stále se měnícím světě.

Již 50 let je hlavním cílem společnosti ECCO nejvyšší kvalita, výjimečné pohodlí a ideální přizpůsobivost obuvi chodidlům jejich majitelů. Právě proto se naše obuv nosí se stejnou vášní, s jakou se vyrábí.

ECCO je velice dobře finančně prospívající rodinná firma. Námi nabízená řešení jsou trvanlivá, nikdy nešetříme na materiálech a nerezignujeme z nejvyšší kvality.

Jsme si vědomi toho, že pro dodávku nejlepší obuvi zákazníkům je nutná naše přítomnost na každém stupni výroby. Na kolekcích ECCO tedy pracuje speciálně zaměstnaná skupina návrhářů, koželužny ECCO se zabývají vytvářením usní na obuv, která je následně šita ve firemních továrnách, aby ji bylo konečně možno zpřístupnit široké veřejnosti na celém světě, a to prostřednictvím obchodů ECCO nebo i jiných, nejrenomovanějších maloobchodních prodejen.

Všechny tyto faktory jsou důležité pro to, aby firma ECCO byla firmou výjimečnou, a to jednak z pohledu obuvnického oboru, ale i celého světového obchodu.

Dodávání výrobků nejvyšší kvality našim zákazníkům na základě jejich potřeb – to je náš cíl do budoucna.