DM DROGERIE
272 075 117
9.00 - 21.00
Patro 0
DM DROGERIE

dm drogerie je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má již více než 210 prodejen.

Naleznete zde široký sortiment výrobků péče o tělo a pleť, dekorativní kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy, kosmetiku pro muže, biopotraviny a přírodní kosmetiku. Maminky ocení možnost výběru z bohatého sortimentu péče o dítě a dětské výživy, samozřejmostí je krmivo pro domácí mazlíčky. Možnost zpracování fotografií, široká nabídka fotodárkú.

Zákazníci v prodejnách dm naleznou i velký výběr vysoce kvalitních produktů drn značek, které jsou k dostání za příznivé ceny.

dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

V rámci dm active beauty světa výhod sbírá zákazník body za nákup (20 Kč = 1 bod). Za body si může vybrat z pestré nabídky výhod, např. slevové knížky, slevy na nevšední zážitky, wellness víkendy v hotelu, na vstupné do aquaparku, na péči o vlasy a plet nebo na návštevu kondičního a výživového poradce!

dm babybonus je určen pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do tří let. Během členství v programu na rodiče čekají slevové knížky dm babybonus přinášející výraznou úsporu při nákupech pro děťátko a navíc speciální výhody na dm active beauty terminalu. Více informací u personálu prodejny nebo na webových stránkách dm drogerie.