Akce 

Akce centra, Akce obchodů, Fotogalerie, Video, Tiskové zprávy.

Afficher 12 par page Page 1/21

Čerpejte výhody služby Stylistka naplno!

Spojte příjemné s užitečným! Zarezervujte si službu stylistka a čerpejte extra výhody na nákupy v pobočkách Armani Jeans, Trussardi Jeans a Versace Jeans. Nakupte na těchto poočkách v doprovodu naší stylistky Taťány Sladíkové a využijte automatickou slevu 10% na celý nákup.

Uzavírka bezbariérového průjezdu u vchodu B

Vážení zákazníci,

v průběhu stavebních úprav i kultivace okolí Centra Chodov je naším cílem respektovat vaše potřeby a komfort obyvatel přilehlých oblastí. Věnujte prosím pozornost navigacím, které vás budou informovat o aktuálních omezeních v okolí stavby. Zároveň byl u orientačního panelu městské části Prahy 11, umístěn i informační panel, na němž najdete aktuální informace o pěších trasách kolem staveniště dostavby Centra Chodov. Omlouváme se za vznik možných komplikací. V případě jakýchkoli připomínek nás kontaktujte na e-mailu infocch@unibail-rodamco.com.

Děkujeme za pochopení. Více informací naleznete v sekci STAVBA .

Těšíme se na vás v Centru Chodov!
 

3, 2, 1, START!

Je to tu! Každý týden, po celý rok, můžete v Centru Chodov vyhrát zapůjčení stylového autíčka Mini Cooper Countryman na víkend!

Co je třeba udělat?

Je to jednoduché! Stačí v pravý čas nakoupit na pravém místě.

Jak to funguje?

Každý týden odtajníme na Facebooku konkrétní výherní obchod a časové rozmezí, ve kterém soutěžíme o Mini Cooper na víkend.

Budete-li v tu dobu první, kdo nakoupí, autíčko je vaše.

Pořadatelem soutěže je Centrum Chodov.
Fotografie je pouze ilustrační.
Pravidla soutěže zde.

Pohodlí je, když vás cestou z nákupu nic nezdržuje – platby parkovného pomocí SMS

Abychom šli ještě blíže vašemu komfortu a pocitu péče během chvil strávených v Centru Chodov, přinášíme vám možnost platby za parkování prostřednictvím služby sms. Stačí mít podporu pro služby premium sms a zaslat zprávu s kódem, který najdete na vašem parkovacím lístku ve tvaru „CCHmezeraSMSkód“ na číslo 90209. Samozřejmostí zůstává, že první 3 hodiny parkování jsou v Centru Chodov zdarma.

Tisková zpráva zde