Akce 

Akce centra, Akce obchodů, Fotogalerie, Video, Tiskové zprávy.

Afficher 12 par page Page 1/21

Festival chutí

V první polovině Července jsme si pro Vás od 11. do 17. 7. připravili akci, jejíž hlavní částí budou chutě všeho druhu! Po celý týden - denně od 14:00 do 19:00 hodin - nabídneme všem návštěvníkům centra zajímavá stanoviště, kde bude mít každý možnost otestovat své smysly ve spojení s nejrůznějšími ochutnávkami, jako například chuť sýrů bez čichových vjemů, ovlivnění chuťových vjemů barevností nápojů nebo rozeznání chutí čokolády bez zrakového vjemu.

3, 2, 1, START!

Je to tu! Každý týden, po celý rok, můžete v Centru Chodov vyhrát zapůjčení stylového autíčka Mini Cooper Countryman na víkend!

Co je třeba udělat?

Je to jednoduché! Stačí v pravý čas nakoupit na pravém místě.

Jak to funguje?

Každý týden odtajníme na Facebooku konkrétní výherní obchod a časové rozmezí, ve kterém soutěžíme o Mini Cooper na víkend.

Budete-li v tu dobu první, kdo nakoupí, autíčko je vaše.

Pořadatelem soutěže je Centrum Chodov.
Fotografie je pouze ilustrační.
Pravidla soutěže zde.

Pohodlí je, když vás cestou z nákupu nic nezdržuje – platby parkovného pomocí SMS

Abychom šli ještě blíže vašemu komfortu a pocitu péče během chvil strávených v Centru Chodov, přinášíme vám možnost platby za parkování prostřednictvím služby sms. Stačí mít podporu pro služby premium sms a zaslat zprávu s kódem, který najdete na vašem parkovacím lístku ve tvaru „CCHmezeraSMSkód“ na číslo 90209. Samozřejmostí zůstává, že první 3 hodiny parkování jsou v Centru Chodov zdarma.

Tisková zpráva zde
 

Čerpejte výhody služby Stylistka naplno!

Spojte příjemné s užitečným! Zarezervujte si službu stylistka a čerpejte extra výhody na nákupy v pobočkách Armani Jeans, Trussardi Jeans a Versace Jeans. Nakupte na těchto poočkách v doprovodu naší stylistky Taťány Sladíkové a využijte automatickou slevu 10% na celý nákup.

Uzavírka bezbariérového průjezdu u vchodu B

Vážení zákazníci,

v průběhu stavebních úprav i kultivace okolí Centra Chodov je naším cílem respektovat vaše potřeby a komfort obyvatel přilehlých oblastí. Věnujte prosím pozornost navigacím, které vás budou informovat o aktuálních omezeních v okolí stavby. Zároveň byl u orientačního panelu městské části Prahy 11, umístěn i informační panel, na němž najdete aktuální informace o pěších trasách kolem staveniště dostavby Centra Chodov. Omlouváme se za vznik možných komplikací. V případě jakýchkoli připomínek nás kontaktujte na e-mailu infocch@unibail-rodamco.com.

Děkujeme za pochopení. Více informací naleznete v sekci STAVBA .

Těšíme se na vás v Centru Chodov!